مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم

مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم


پایگاه خبری و تحلیلی مهربان امروز با عنوان ((مهربان خبرلری)‌) در کنار و همراه ، دهها و صدها پایگاه خبری ، اطلاع رسانی ، فرهنگی و اجتماعی در منطقه مهربان افتخار دارد که رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم می باشد. این پایگاه خبری و تحلیلی در کنار انعکاس عملکردهای ادارات ، نهادها و سازمانها و درج اخبار و رویدادهای منطقه و همچنین بازنشر اخبار و رویدادهای مهم کشوری و بین المللی ، نگاهی تحلیلی به برخی رویدادها و اتفاقات در سطح منطقه مهربان و شهرستان سراب داشته و در کنار انعکاس اخبار ، مسائل و مشکلات مردم را نیز منعکس نموده و آماده درج نظرات مسئولین محترم در خصوص مطالب ارائه شده با رعایت امانتداری کامل می باشد .

  • ۰
  • ۰

مسئول نمایندگی  ولی فقیه در سپاه عاشورا گفت : ایستادگی و مقاومت هزینه زیادی دارد ولی هزینه صلح و سازش نیز کمتر از آن نیست. 

به گزارش پایگاه خبری مهربان خبرلری ، حجت الاسلام و المسلمین حسن کاملی فرد ، مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا  در مراسم گرامیداشت یوم الله 9 دی و در اجتماع عظیم مسئولین و اهالی شهر و منطقه مهربان در مسجد جامع این شهر ، با اشاره به اقتدار ، امنیت و عزت بی نظیر کشورمان اظهار داشت: امروز در وضعیتی قرار گرفته ایم که از کشورمان بعنوان یک کشور تاثیرگذار ، مستقل و تصمیم ساز در منطقه نام برده می شود و این در حالی است که ایران قبل از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران صرفاً مجری سیاستهای آمریکا بود و 60 مستشار آمریکایی ، کشورمان را اداره می کردند .


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا  با اشاره به این که ایستادگی و مقاومت هزینه زیادی دارد ولی هزینه صلح و سازش نیز کمتر از آن نیست افزود: در جنگهای جهانی اول و دوم که به بیگانگان اعتماد کردیم آیا هزینه ندادیم و 10 میلیون نفر از مردم کشورمان کشته نشدند ؟


حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد افزود:  اگر امروز ایران  اسلامی بعنوان کشوری تاثیرگذار و تصمیم گیر مطرح می شود و کشورهای استکباری با آن همه ادعاهایشان نمی توانند بدون دخالت دادن ایران تصمیمی بگیرند ،  همه به برکت  و نتیجه ایستادگی و مقاومت است و آیا این دستاورد کمی است؟


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود: باید به این نکته توجه داشت که بعد از گذشت 5/7 سال از حضور و لشکر کشی آمریکا به سوریه ، چه اتفاقی افتاده است که اکنون سربازان آمریکایی از سوریه بیرون کشیده می شوند و یا ترامپ اعتراف می کند که 7 تریلیون دلار در سوریه و عراق هزینه کرده است و آنوقت مجبور است شبانه و مخفیانه به عراق سفر کند و حتی چراغ های هواپیما را خاموش نموده و پرده هایش را بکشند و بگوید که  همسر من می ترسد .


حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد افزود: با این شرایط باید پرسید که اکنون قدرت ایران  در سوریه و منطقه بیشتر است و یا قدرت آمریکا؟


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود : بیان موفقیتها ، دستاوردها و توانمندیها به معنی نفی مشکلات موجود در جامعه از جمله مشکلات گرانی ، تورم ، بیکاری و دیگر مشکلات  اقتصادی نیست و کشورمان با این مشکلات هم دست به گریبان است ولی سیاه نمایی نیز نباید کرد و واقعیتها را به مردم گفت و در کنار توانمندیها ، مشکلات نیز مطرح شود.


حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد  با اشاره به این که حضور مردم در صحنه تضمین کننده و پشتیبانی از نظام است افزود: حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری سال  88 در نوع خود یکی زلزله سیاسی بود که جهانیان را به حیرت وا داشته بود که متاسفانه فتنه گران با اقدامات خود در حق مردم و نظام و رهبری جفا کردند .


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود : دشمن به این نتیجه رسیده است که تنها عاملی که می تواند در ایران بعنوان  ابزار براندازی مورد استفاده قرار گیرد ، مسئله  انتخابات است و دشمن تنها از  این طریق می تواند نظرات خود را در حاکمیت کشور ابراز و پیاده کنند و در انتخابات 88 نیز بحث براندازی مطرح بود و به بهانه تقلب در انتخابات ، اصل نظام و انقلاب و رهبری هدف گرفته شده بود و در شعار مخالفین و فتنه گران تنها برای یک مورد هم  ، شعار برعلیه احمدی نژاد گفته نمی شد.


حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد با تاکید بر این نکته که 9 دی تمامی این توطئه ها را خنثی کرد افزود: وقتی مردم به صورت خودجوش در 9 دی سال 88 به صحنه آمده و راهپیمائی کم نظیری در  تمامی شهرهای کشور به راه انداختند و صحنه های بی نظیری از حماسه و حمایت مردمی از نظام و ولایت خلق شد ،  تمامی فتنه ها خاموش گردید  و مردم نشان دادند که تحت تاثیر تبلیغات بیگانگان قرار نگرفته اند .


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به این که هنوز برخی ها تکرار حماسه 9 دی را مخل امنیت  ملی می دانند افزود: هنوز سران فتنه اظهار ندامت و پشیمانی و توبه نکرده اند و همچنان بر مواضع غلط خود پافشاری می کنند و در این میان یادآوری حماسه 9 دی که قابل تکرار است مخل امنیت ملی می باشد ؟


حجت السلام و المسلمین کاملی فرد افزود :  کسانی که تمامی ساز و کارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  را زیر سوال بردند و بجای آنکه اعتراضات خود را از طریق مجاری قانونی پیگیری کنند ، نهادهای انقلابی و بانکها را به آتش کشیده و غارت کردند ، غیر از فتنه گر نام دیگری می توانند داشته باشند و چرا پاسداشت حماسه 9 دی باید مخل امنیت ملی تلقی شود .


 


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا افزود :  متاسفانه هنوز افرادی هستند که در مجلس و دولت از سران فتنه حمایت می کنند و با توجه به هزینه های فراوانی که فتنه گران بر نظام و کشور تحمیل کردند باید گفت که آن کسی که از سران فتنه حمایت می کند مخالف مصالح و منافع ملی است.


حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد تاکید کرد: عناصر و عوامل فتنه 88 باید به مردم معرفی شوند و تکرارحماسه 9 دی نیز از ضروریات است چرا که حماسه 9 دی تداوم انقلاب اسلامی را تضمین کرده است .


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا با اشاره به اظهارات گستاخانه مقامات کاخ سفید که با نهایت گستاخی عنوان می کنند که به مردم ایران  فشار بیاورید تا در مقابل انقلاب ، نظام و حاکمیت بایستند افزود: دشمنان چنین وانمود می کنند که نظام و حاکمیت قادر نیست آسایش و رفاه مردم را تامین کند و در این میان برخی نیز به جای آنکه به اهداف دشمن توجه داشته باشند در نهایت بی حیایی عنوان می کنند که چه بخواهیم و چه نخواهیم دنیا از آمریکا می ترسد.


مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه عاشورا تاکید کرد: در شرایط خطیر فعلی ما وظیفه داریم که شعار ما می توانیم را مجدداً احیاء نماییم و اگر به درون کشور نگاه کنیم و به مجموعه داخلی اعتماد داشته باشیم  می توانیم موفق باشیم همانگونکه در زمینه های نظامی و پزشکی و فن آوری ها چون نگاهمان بیشتر به درون کشور بود موفق هم شدیم و امروز متخصصین و دانشمندان کشورمان تمامی نیازهای نظامی و تسلیحاتی کشور را در داخل طراحی و تولید می کنند و در سایر زمینه ها نیز به شرط توجه به ظرفیتها و توانمندیهای داخلی می توانیم موفق باشیم.


حجت الاسلام و المسلمین کاملی فرد در پایان از حضور گسترده مردم و مسئولین و همچنین حجت الاسلام و المسلمین مرسلی امام جمعه مهربان که زمینه حضور و سخنرانی ایشان در برنامه گرامیداشت حماسه یوم الله 9 دی در مهربان را  فراهم کرد تشکر نمود.

  • ۹۷/۱۰/۱۱
  • قاسم وفادار مهربانی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی