مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم

مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم


پایگاه خبری و تحلیلی مهربان امروز با عنوان ((مهربان خبرلری)‌) در کنار و همراه ، دهها و صدها پایگاه خبری ، اطلاع رسانی ، فرهنگی و اجتماعی در منطقه مهربان افتخار دارد که رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم می باشد. این پایگاه خبری و تحلیلی در کنار انعکاس عملکردهای ادارات ، نهادها و سازمانها و درج اخبار و رویدادهای منطقه و همچنین بازنشر اخبار و رویدادهای مهم کشوری و بین المللی ، نگاهی تحلیلی به برخی رویدادها و اتفاقات در سطح منطقه مهربان و شهرستان سراب داشته و در کنار انعکاس اخبار ، مسائل و مشکلات مردم را نیز منعکس نموده و آماده درج نظرات مسئولین محترم در خصوص مطالب ارائه شده با رعایت امانتداری کامل می باشد .

  • ۰
  • ۰


تغییرات پی در پی  فرمانداران سراب ، رکورد تغییرات پی در پی ائمه جمعه مهربان را پاک می کند .

=======================


ایرج ثقفی چهارمین فرماندار شهرستان سراب در طول فعالیت 62 ماهه دولت تدبیر و امید و سومین فرماندار سراب در طول فعالیت 28 ماهه دکتر یوسف داودی بعنوان نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی می باشد و جالب اینکه دکتر داودی در 2 معارفه فرماندار سراب که در دوران نمایندگی ایشان اتفاق افتاده است در جلسه تودیع و معارفه برگزار شده حضور نداشته است .

=====================

به گزارش پایگاه خبری مهربان خبرلری ، تا چند سال قبل تغییرات پی در پی ائمه جمعه مهربان به یک سوژه خبری تبدیل شده بود و با توجه به تغییرات پی در پی ائمه جمعه مهربان و اقامه طولانی مدت نماز جمعه در مهربان توسط ائمه جمعه موقت ، برخی به شوخی مهربان را در کثرت اقامه نمازجمعه توسط امام جمعه موقت با تهران  مقایسه می کردند که مهربان در اقامه نمازجمعه توسط امام جمعه موقت با تهران برابری می کند ، تا اینکه در 6 الی 7 سال گذشته شاهد ثبات در این زمینه هستیم .

اکنون این موضوع به شهرستان سراب تسری یافته و این شهرستان در زمینه تغییر زودهنگام  فرمانداران بدنبال ثبت رکورد می باشد ، بطوری که هنوز 55 ماه از انتصاب اولین فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان سراب نمی گذرد ، در شروع دومین سال از دوره دوم ریاست جمهوری دکتر روحانی شاهد معرفی چهارمین فرماندار در شهرستان سراب هستیم .

اسفندماه 92 سید محمد عابدی بعنوان اولین فرماندار دولت تدبیر و امید در شهرستان سراب جایگزین دکتر مسعود سعادتی گردید.

عمر فرمانداری سیدمحمد عابدی در شهرستان سراب به ده ماه نرسیده ، ایشان غزل خداحافظی را از شهرستان سراب خواند و داود گرشاسبی در دی ماه 93 مسئولیت فرمانداری شهرستان سراب را عهده دار گردید.

داود گرشاسبی دوران باثباتی را علیرغم تمامی چالش های مدیریتی پیش آمده در مجموعه مدیریتی شهرستان سراب سپری کرد و 33 ماه بعنوان فرماندار شهرستان سراب انجام مسئولیت کرد .

شهریورماه 96 و در حالیکه مجموعه مدیریتی شهرستان سراب تمام توان خود را برای بازسازی روستای زلزله زده ایوق از توابع بخش مهربان بکار گرفته بود ، داود گرشاسبی صندلی خود را به بدرشکوهی فرماندار سابق بستان آباد داد و خود عازم شهرستان جلفا گردید .

و حال در 4 مهر ماه 97 و در حالیکه تنها یکسال و 15 روز  از حضور بدرشکوهی در مسئولیت فرمانداری شهرستان سراب سپری می شود و شاید هنوز برخی ها فرصت تبریک گفتن انتصاب ایشان به فرمانداری سراب را پیدا نکرده بودند ، ایشان عازم کاخ استانداری شد و پست مدیرکلی اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجانشرقی را عهده دار گردید تا ایرج ثقفی از همشهریان دکتر جبارزاده استاندار سابق آذربایجانشرقی و معاون سیاسی فعلی وزیر کشور با سابقه معاونت مدیرکل اجتماعی و فرهنگی استانداری آذربایجانغربی ، پست فرمانداری تکاب را با پست فرمانداری سراب عوض نموده و در جلسه شورای اداری شهرستان سراب با حضور دکتر شهرتی فر مدیرکل سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجانشرقی بعنوان چهارمین فرماندار سراب در آغازین ماههای ششمین سال فعالیت دولت تدبیر و امید سکاندار مدیریت ارشد اجرایی و نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان سراب شود .

 

ایرج ثقفی چهارمین فرماندار شهرستان سراب در طول فعالیت 62 ماهه دولت تدبیر و امید و سومین فرماندار سراب در طول فعالیت 28 ماهه دکتر یوسف داودی بعنوان نماینده مردم شهرستان سراب در مجلس شورای اسلامی می باشد و جالب اینکه دکتر داودی در 2 معارفه فرماندار سراب که در دوران نمایندگی ایشان اتفاق افتاده است در جلسه تودیع و معارفه برگزار شده حضور نداشته است .

 

اینکه ثبات مدیریتی در یک شهرستان اثر بخش است یا  تغییر و تحولات زودهنگام مدیریتی آن هم در سطح نماینده عالی دولت در شهرستان ، بهتر نتیجه می دهد ؛ موضوعی است که قطعاً کارشناسان و فعالان حوزه اجرایی و سیاسی بهتر می توانند در خصوص آن اظهار نظر نمایند.

 

قاسم وفادار مهربانی / خبرنگار // 09143194806 // چهارم مهرماه نود و هفت

https://t.me/vafadarmehrabani

 


  • ۹۷/۰۷/۰۵
  • قاسم وفادار مهربانی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی