مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم

مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم


پایگاه خبری و تحلیلی مهربان امروز با عنوان ((مهربان خبرلری)‌) در کنار و همراه ، دهها و صدها پایگاه خبری ، اطلاع رسانی ، فرهنگی و اجتماعی در منطقه مهربان افتخار دارد که رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم می باشد. این پایگاه خبری و تحلیلی در کنار انعکاس عملکردهای ادارات ، نهادها و سازمانها و درج اخبار و رویدادهای منطقه و همچنین بازنشر اخبار و رویدادهای مهم کشوری و بین المللی ، نگاهی تحلیلی به برخی رویدادها و اتفاقات در سطح منطقه مهربان و شهرستان سراب داشته و در کنار انعکاس اخبار ، مسائل و مشکلات مردم را نیز منعکس نموده و آماده درج نظرات مسئولین محترم در خصوص مطالب ارائه شده با رعایت امانتداری کامل می باشد .

  • ۰
  • ۰

امام جمعه مهربان : در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،  مردم یعنی حاکمیت و این دو هیچوقت از هم جدا نبوده و نخواهد شد.

 

امام جمعه مهربان گفت : دشمن علیرغم تمامی زرنگی و توطئه هایش هنوز مردم ایران را نشناخته است چرا که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  ، مردم یعنی حاکمیت و این دو هیچوقت از هم جدا نبوده و به حول قوه الهی هیچ قدرتی نخواهد نتوانست بین مردم و حاکمیت فاصله بیاندازد.

 

امام جمعه مهربان : : ظهور و بروز برخی مشکلات موجود به ناکارآمدی برخی مسئولان پشت میزنشین بر می گردد.

 

امام جمعه مهربان گفت  : ظهور و بروز برخی مشکلات موجود به ناکارآمدی برخی مسئولان پشت میزنشین بر می گردد و از رئیس جمهور محترم می خواهیم که با تقویت و ترمیم هر چه سریعتر کابینه ، مشکلات مردم را برطرف نمایند .

 

امام جمعه مهربان  از تشکیل کارگروه ویژه جهت احصاء و  بررسی مسائل و مشکلات منطقه مهربان توسط فرماندار سراب خبر داد

 

امام جمعه مهربان از تشکیل کارگروه ویژه جهت احصاء و  بررسی مسائل و مشکلات منطقه مهربان توسط فرماندار سراب خبر داد  و افزود : کاش برخی مسئولان پر مدعا هم ، مردمی بودن و حل مشکلات مردم را که جزء وظایف شان است بدور از ریاکاری پیگیری و انجام می دادند.

به گزارش پایگاه خبری مهربان خبرلری ، حجت الاسلام و المسلمین حسن مرسلی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر مهربان ضمن سفارش خویش و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی ، به افزایش سرسام آور قیمت کالاها بویژه در  بخش لوازم خانگی و صنعتی ، لبنیات و موادغذائی و  همچنین تلاطم و فراز و نشیب بازار سکه و ارز در هفته های گذشته اشاره نموده و اظهار داشت : این افسار گسیختگی و افزایش نامعقول و غیرمنطقی قیمت اجناس و کالاهای مختلف نشان داد که جنگ روانی و مدیریت شده رسانه های غربی توانسته است ، به اهداف خود برسد ، ضمن آنکه در کنار آن گام دوم جنگ روانی دشمن  با هدف ناامیدسازی افکار عمومی نسبت به کنترل و بهبود از سوی دولت و حاکمیت برداشته می شود .

امام جمعه مهربان افزود : رسانه های بیگانه تلاش نمودند ، اعتماد مردم نسبت به تدابیر مسئولان جهت کنترل مشکلات اقتصادی و نظام پولی و ارزی کشور را به چالش کشانده و اعتماد عمومی را از مسئولان سلب نمایند.

خطیب جمعه مهربان با اشاره به برنامه ریزی های بعدی دشمنان بعد از بی اعتماد نمودن مردم به مسئولان و ناامیدی از حل مشکلات و بهبود شرایط اظهار داشت : گام و برنامه بعدی دشمنان ، دعوت مردم و دادن فراخوان برای تجمع های خیابانی ، اعتراضات ، آشوب و اغتشاش می باشد.

حجت الاسلام و المسلمین مرسلی به چند نکته کلیدی در این زمینه اشاره نموده و اظهار داشت : در شرایط حساس کنونی باید بصیرت و آگهی خود را چند برابر کنیم تا با عنایات الهی فتنه بسیار پیچیده دشمنان در سال 97 را به خودشان برگردانیم و باید بسیار هوشیار باشیم تا خدای ناکرده در دام دشمنان نیفتیم .

امام جمعه مهربان با اشاره به این که منافقین ، سلطنت طلبها و دشمنان داخلی و خارجی به شدت وارد عمل شده اند اظهار داشت : کشف مهمات در مرزهای کشور توسط سربازان گمنام آقا امام زمان (عج الله) در چند روز گذشته نشان داد که اعتماد زدائی ، اعتبار زدائی ، سیاه نمائی و ناامید نمودن مردم در دستور کار دشمنان قرار گرفته است تا به خیال خود بتوانند بین مردم و حاکمیت فاصله بیاندازند و انشاء الله همانگونکه مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای فرموده اند : دشمنان این آرزوی های خود را به گور خواهند برد .

خطیب جمعه مهربان افزود:  دشمن علیرغم تمامی زرنگی و توطئه هایش هنوز مردم ایران را نشناخته است چرا که در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ،  مردم یعنی حاکمیت و این دو هیچوقت از هم جدا نبوده و به حول قوه الهی هیچ قدرتی نخواهد نتوانست بین مردم و حاکمیت فاصله بیاندازد.

حجت الاسلام و المسلمین مرسلی با اشاره به اینکه مردم نیز از مسئولان خود مطالباتی دارند اظهار داشت : ظهور و بروز برخی مشکلات موجود به ناکارآمدی برخی مسئولان پشت میزنشین بر می گردد و از رئیس جمهور محترم می خواهیم که با تقویت و ترمیم هر چه سریعتر کابینه ، مشکلات مردم را برطرف نمایند .

امام جمعه مهربان با اشاره به اینکه مسئولان باید توجه جدی به بستن گلوگاههای فساد اعم از بانکها ، گمرگات، بنادر ، مناطق آزاد  ، مراکز ثبت سفارش و مخصوصاً ترخیص ارز  داشته باشند اظهار داشت : باید توجه داشت که کنترل ، نظارت و بازرسی مقدم بر برخورد قضائی است .

خطیب جمعه مهربان با اعلام حمایت نمازگزاران منطقه مهربان از سخنرانی شجاعانه سردار رشید اسلام ، سردار قاسم سلیمانی که با قدرت ، اقتدار و عزت ، جواب یاوه گوئی های رئیس جمهور آمریکا را داد که گاه و بی گاه به تهدید علیه ایران  اسلامی می پرداخت  اظهار داشت : سردار رشید اسلام با قدرت تمام سپاه قدس را حریف آمریکا دانست و تاکید کرد که آقای ترامپ قمارباز من حریف شما هستم ، سپاه قدس حریف شماست و ما از آنچه  که شما فکر می کنید به شما نزدیکتر هستیم که در یک سخنرانی عمومی از صداهای الله اکبر ترسیدید و متوجه شدید که حرفهای سردار سلیمانی حساب شده و دقیق است .

حجت الاسلام و المسلمین مرسلی با اشاره به اعلام آمادگی رئیس جمهور آمریکا برای مذاکره با ایران بدون هیچ گونه پیش شرطی اظهار داشت : این قدرت اسلام و قدرت سخنرانی سردار سلیمانی بود که رئیس جمهور آمریکا مجبور شد برگردد و بگوید که ما بدون هرگونه پیش شرطی آماده مذاکره هستیم .

امام جمعه مهربان با اشاره به پاسخ قاطع فرمانده کل سپاه سردار جعفری به یاوه گوئی های رئیس جمهور آمریکا و بویژه در زمینه اعلام آمادگی شان برای مذاکره اظهار داشت : رئیس جمهور آمریکا آرزوی دیدار با مقامات ایرانی را به گور خواهد برد و آنها در توهم ملاقات با مقامات ایرانی خواهند ماند .

خطیب جمعه مهربان با انتقاد شدید از کسانی که موشک هوا کردن را علت خروج آمریکا از برجام می دانند اظهار داشت : بشکند دهان آن خائنین به نظام و این کشور که فتنه پیچیده دشمن و کم کاری خود را نمی بینند و با بی ادبی و  گستاخی می گویند که علت خروج آمریکا از برجام ، موشک هوا کردن کشورمان بود .

حجت الاسلام و المسلمین مرسلی با تقدیر و تشکر از زحمات فرماندار محترم شهرستان سراب که پیگیر مشکلات ذکر شده در نماز جمعه می شوند اظهار داشت : از فرماندار محترم شهرستان سراب که دستورات لازم برای رفع مشکلات را صادر کردند سپاسگزاریم و بویژه در بحث نواقصات کشتارگاه ، کانال بین مزارع یوخاری شام و راههای روستائی که بازدید حضوری داشته و دستورات لازم را جهت پیگیری صادر کردند .

امام جمعه مهربان از تشکیل کارگروه ویژه جهت احصاء و  بررسی مسائل و مشکلات منطقه مهربان توسط فرماندار سراب خبر داد و افزود : در کنار این مسائل ، ای کاش برخی مسئولان پر مدعا هم ، مردمی بودن و حل مشکلات مردم را که جزء وظایف شان است بدور از ریاکاری پیگیری و انجام می دادند و در این مورد در خطبه های نماز جمعه هفته آینده مطالبی را به تفصیل بیان خواهم کرد .

خطیب جمعه مهربان به اعلام نتایج کنکور سراسری 97 و چند نکته در این خصوص در منطقه مهربان اشاره نموده و اظهار داشت : متاسفانه در منطقه مهربان ، نتایج اعلامی و رتبه های کسب شده به غیر از چند مورد ،  چندان رضایت بخش نیست و این نشان می دهد که لج بازی مسئولان با مدیران کارآمد در مدارس ،  نتیجه ای جزء افت تحصیلی نخواهد داشت و برخورد سلیقه ای و جناحی چند سال اخیر که وارد آموزش و پرورش منطقه  شده بود، الان بخوبی نتیجه اش را نشان داده است و نتیجه آن بوضوح قابل رویت است .

حجت الاسلام و المسلمین مرسلی اظهار امیدواری کرد که رئیس جدید آموزش و پرورش منطقه مهربان با بازبینی و تقویت مدیران کارآمد به تقویت علمی دانش آموزان منطقه کمک نماید .  


  • ۹۷/۰۵/۱۵
  • قاسم وفادار مهربانی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی