مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم

مهربان خبرلری

رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم


پایگاه خبری و تحلیلی مهربان امروز با عنوان ((مهربان خبرلری)‌) در کنار و همراه ، دهها و صدها پایگاه خبری ، اطلاع رسانی ، فرهنگی و اجتماعی در منطقه مهربان افتخار دارد که رسانه ای از مردم ، با مردم و در خدمت مردم می باشد. این پایگاه خبری و تحلیلی در کنار انعکاس عملکردهای ادارات ، نهادها و سازمانها و درج اخبار و رویدادهای منطقه و همچنین بازنشر اخبار و رویدادهای مهم کشوری و بین المللی ، نگاهی تحلیلی به برخی رویدادها و اتفاقات در سطح منطقه مهربان و شهرستان سراب داشته و در کنار انعکاس اخبار ، مسائل و مشکلات مردم را نیز منعکس نموده و آماده درج نظرات مسئولین محترم در خصوص مطالب ارائه شده با رعایت امانتداری کامل می باشد .

  • ۰
  • ۰

امام جمعه شربیان : رژیم آل سعود، نفت را به دلار و موشک تبدیل کرده و  بر سر مردم مظلوم یمن مى ریزد.


امام جمعه شربیان : همه ساله رفراندوم عملی و عظیم ملت در یوم الله 22 بهمن برگزار می شود و نباید با طرح برخی موضوعات از زبان برخی مسئولین ، باعث خوشحالی دشمنان شویم .پایگاه خبری مهربان خبرلری به آدرس تلگرامی :


     vafadarmehrabani/@به گزارش پایگاه خبری مهربان خبرلری  ، حجت‌الاسلام و المسلمین مهدی منصوری امام جمعه شربیان در خطبه های نماز جمعه این هفته این شهر،  ضمن سفارش خویش و نمازگزاران به رعایت تقوای الهی، با تبریک پیروزی ملت بزرگ ایران   که با ناکامی آمریکا در شورای امنیت بر علیه ایران اسلامی  بدست آمد اظهار داشت: آمریکا می خواست در ادامه سیاستهای خصمانه خود بر علیه کشورمان ، این بار نیز به بهانه حمایت موشکی ایران  از یمن ، پرونده کشورمان را به شورای امنیت برده و بر علیه ایران اسلامی قطعنامه صادر نماید که عدم همراهی کشورهای عضو شورای امنیت بویژه کشور سوریه ، باعث انزوای آمریکا گردید و شکستی دیگر در پرونده شکستهای خفت بار این کشور خبیث ثبت گردید .

امام جمعه شربیان هوشیاری مسئولین کشورمان در این زمینه را مورد تقدیر قرار داد و اظهار امیدواری کرد که با هوشیاری مسئولین و حضور مردم در صحنه ،  ایران اسلامی بتواند اقتدار و عزت خود را همچنان حفظ نموده و در عرصه های جهانی تاثیر گذار بوده و بدرخشد.

حجت الاسلام و المسلمین مهدی منصوری  با اشاره به این که متاسفانه برخوردها با کشورها متفاوت است اظهار داشت : رژیم آل سعود نفت را به دلار و سپس به موشک تبدیل کرده و بر سر مردم بی گناه یمن می ریزد مورد حمایت آمریکاست ولی دفاع مردم یمن از خودشان ، مورد نکوهش قرار گرفته و به بهانه همکاری ایران با مردم یمن  ، پرونده کشورمان به شورای امنیت ارسال می شود .

خطیب جمعه شربیان  با اشاره به اینکه آمریکا بدنبال ناامن نشان ایران در امنیت جهانی است افزود : تلاش استکبار بر آن است که ایران را برای منطقه ناامن نشان دهد و برای اسرائیل  امن کند و قطعا " این سیاست تاریخ مصرف اش را از دست داده است و ایران اسلامی در معادلات جهانی ، جایگاه ویژه ای برای خود پیدا کرده است و منزوی کردن  کشورمان در عرصه جهانی  با توجه به عزت و اقتدار ایران اسلامی از محالات  است .

امام جمعه شربیان با اشاره به این که آمریکا در تلاش است با توسل به قطعنامه های 2216 و 2231 ایران را با بهانه های دروغین و خود ساخته تحویل موشک به یمن ، تحت فشار قرار داد افزود : هدف آمریکا آن است که اقتدار ایران اسلامی  را لکه دار کند که به حول قوه الهی و ایستادگی ملت بزرگ ایران و درایت مقام عظمای ولایت همه این توطئه ها در نطفه شکست خورده است .

حجت الاسلام و المسلمین یکبار دیگر خواستار هوشیاری مسئولین در مقابل توطئه های دشمنان را خواستار شد و افزود : بیان کردن برگزاری  رفراندوم از زبان یک مسئول ارشد کشوری حرکت در پازل دشمنان است و مردم همیشه در صحنه کشورمان در راهپیمایی عظیم 22 بهمن رفراندوم اصلی و عملی را به منصه ظهور گذاشتند و یکبار دیگر حمایت و پشتیبانی خود از آرمانهای والای نظام مقدس جمهوری اسلامی را به منصه ظهور گذاشتند و باید به این مسئولین عزیز گفت که همه ساله رفراندوم عملی و عظیم ملت در یوم الله 22 بهمن برگزار می شود و نباید با طرح برخی موضوعات از زبان برخی مسئولین ، باعث خوشحالی دشمنان شویم .

خطیب جمعه شربیان افزود : هیچ کشوری در موضوع ایران عامل بی ثباتی در منطقه ، آمریکا را همراهی نموده است که همین موضوع باعث رسوا شدن هر چه بیشتر آمریکا در مجامع بین المللی شده است .

امام جمعه شربیان با تاکید بر این نکته که ایران اسلامی در بحث دفاعی و امنیتی خود از جمله بحث تولید موشک با هیچ کشوری وارد مذاکره نخواهد شد افزود : هر جا که تولید موشک در راستای افزایش توان دفاعی کشور لازم باشد نظام اقدام خواهد کرد و حتی باید با برنامه ریزی برای تولید موشکهای دور برد از هم اکنون در فکر آینده نابودی رژیم جعلی اسرائیل در 25 سال آینده که مقام عظمای ولایت وعده آنرا داده است بود که 2 سال از آن سپری شده و 23 سال برای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص نابودی رژیم غاصب اسرائیل فرصت باقی است .

حجت الاسلام و المسلمین منصوری در ادامه خطبه دوم به برخی مناسبتهای هفته اشاره نموده و با اشاره به آغاز هفته احسان و نیکوکاری از افراد خیر و نیکوکار خواست که به یاری محرومان و مستضعفان بشتابند تا انشاء الله در آستانه سال نو هیچ  سرپرست خانواده ای شرمنده خانواده اش نشود .

خطیب جمعه شربیان تاکید کردند مسئولین نیز وظیفه دارند از محرومان و مستضعفان حمایت نمایند که بالاترین عبادت خدمت به مردم است و باید همیشه در شادی ها و ناراحتی ها در کنار مردم بوده و با آنها احساس همدردی و خوشحالی نماییم.

امام جمعه شربیان با تبریک آغاز هفته درختکاری و منابع طبیعی ضمن قدردانی از زحمات شهردار شربیان در توجه به گسترش فضای سبز در شهر شربیان ، از مردم نیز خواست هر خانواده یک درخت در توسعه و گسترش فضای سبز سهمی شده و بعد از آن در نگهداری از درختان همت نمایند .

حجت الاسلام و المسلمین منصوری با تسلیت  سالروز وفات حضرت امام البنین (س) و گرامیداشت روز تکریم مادران و همسران شهداء اظهار داشت : همه ما مدیون ایثار و رشادت شهداء و خانواده های معظم شهداء هستیم که در راستای دفاع از کشور و ولایت سینه سپر کرده و جان عزیزشان را فدا نمودند و اجازه ندادند که حتی یک وجب از خاک کشورمان بدست دشمنان بیفتد .

خطیب جمعه شربیان تاکید کرد به تاسی از خون مطهر شهدای عزیز اجازه نخواهیم داد دشمن لحظه ای، حتی لحظه ای به فکر تعرض به خاک پاک کشورمان باشد و بی درنگ آماده فدا شدن برای دفاع از سرزمین و کیان ایران اسلامی هستیم و همیشه و در هر زمان گوش به فرمان ، آماده اجرای دستورات و فرمایشات مقام عظمای ولایت حضرت آیت الله العظمی امام خامنه ای می باشیم .

امام جمعه شربیان در ادامه خطبه دوم به برخی مسائل و مشکلات شهر شربیان اشاره نموده و با توجه به نارضایتی مومنین و اهالی شهر شربیان از ورود احشام برخی دامداران شربیانی به آرامستان این شهر از برخی دامداران زحمتکش شربیانی که در این خصوص کم توجه هستند خواست که حرمتها را بیش از پیش حفظ نموده و اجازه ندهند که بخاطر یک مسئله جزئی و بی توجهی یک دامدار و هتک حرمت قبور که براحتی قابل کنترل و جلوگیری است خانواده ها گلایه مند شدند و اعتراض نمایند . 

حجت الاسلام و المسلمین منصوری ضمن قدردانی از تلاشهای شهردار و سایر دستگاههای خدمت رسان، خواستار فراهم شدن زیرساختها از جمله برق ، آب در آرامستان این شهر شد و از شهرداری خواست که در خصوص درختکاری در آرامستان این شهر اهتمام بیشتری داشته باشند .

خطیب جمعه شربیان با اشاره به نزدیک شدن به ایام پایانی سال و چهارشنبه سوری ، خواستار برخورد جدی عوامل  انتظامی با ترقه فروشی در سطح این شهر گردید و افزود : ترقه فروشی حرام و درآمد حاصل از آن نیز حرام می باشد چرا که درآمد حاصل از فروش ترقه ،  از طریق فراهم نمودن امکانات لازم برای اذیت مومنین بدست می آید .

امام جمعه شربیان تاکید کرد : عاملان فروش ترقه در شهر شربیان بسیار محدود و شناسایی شده هستند و انتظار می رود عزیزان بزرگوار انتظامی با برخورد با عوامل فروش ترقه ، باعث ایجاد آرامش ، آسایش و امنیت در بین خانواده ها در آستانه چهارشنبه سوری آخر هفته شوند .

حجت الاسلام و المسلمین منصوری همچنین خواستار توجه هئیت امنای مساجد به وضعیت نامناسب شبستانهای برخی مساجد شد .

خطیب جمعه شربیان با اشاره به برنامه ریزی های شهرداری شربیان و تلاش برای تجهیز مبلمان شهری، از مردم خواست  ، شهرداری را در نگهداری و پاکیزگی فضای عمومی شهر همراهی نموده و در نگهداری از امکانات ایجاد شده همت نمایند .

امام جمعه شربیان در پایان خواستار نصب تندیس شهداء در ورودی و میادین و خیابانهای سطح شهر شربیان شد و افزود : واقعاً جای تعجب و تاسف است که بعد از گذشت 2 سال از تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی و یا انتخابات ریاست جمهوری و شوراها هنوز عکس پوسترهای تبلیغاتی در سطح شهر خودنمایی می کند ولی در این میان  از عکس و بنر شهداء خبری نیست و انتظار داریم که شهردار ارزشی و تلاشگر شهر شربیان مهندس میرزایی در این خصوص اقدامات لازم را بعمل آورند و شاهد نصب عکس شهداء در میادین ، ورودی و خیابانهای سطح شهر شربیان باشیم.  

حجت الاسلام و المسلمین منصوری از حضور حافظ باباپور مدیرکل بیناد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجانشرقی در نماز جمعه و سخنرانی شان قبل از خطبه های نماز جمعه قدردانی و از زحمات و تلاشهای مجموعه بنیاد مسکن استان آذربایجانشرقی و مدیریت بنیاد مسکن شهرستان سراب مهندس مسعود رادبه و همکاران شان  و مجموعه مدیریت بحران شهرستان سراب و بخش مهربان در جریان زلزله روستای ایوق از توابع بخش مهربان تشکر کرد.

  • ۹۶/۱۲/۱۱
  • قاسم وفادار مهربانی

نظرات (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی